ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دستگاه فیاب جدید
پیدا کردن گنج و کوزه ای پر از سکه های طلا سال هاست که آرزوی بسیاری از افراد است. خیلی ها در حد فانتزی و تخیل به این موضوع فکر می کنند و برخی دیگر این قضیه را جدی تر می گیرند و با فیاب و ابزار و تجهیزات گنج یابی به محوطه های تاریخی و باستانی می روند تا بلکه به گنج برسند. 

دستگاه فیاب یا گنج یاب به تجهیزاتی گفته می شود که توانایی تشخیص وجود قطعات فی را در هر شرایطی مانند زیر خاک، درون سنگ ها و… داشته باشند. هر چقدر توانایی دستگاهی در تشخیص فات بیشتر باشد کاربرد آن نیز تخصصی تر می گردد برای مثال طلایاب به دستگاهی گفته می شود که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن ف از فات دیگر را داشته باشد.

سیستم نقطه زن پالسی

اگر به طور ساده بخواهیم عملکرد یک دستگاه فیاب جدید یا گنج یاب را شرح دهیم به این صورت می باشد که این دستگاه یک میدان مغناطیسی در حول دیسک خود ایجاد می کند. با نزدیکترین دیسک به زمین یا محیط های دیگر اگر فی در آن محدوده باشد میزان شدت میدان مغناطیسی را تغییر می دهد. در این شرایط احتمال وجود ف در آن منطقه وجود دارد. البته بسته به میزان شدت تغییر میدان مغناطیسی و توانایی دستگاه عمق جستجو مشخص می شود.

مثلا برای فات قدیمی که مدت هاست زیرخاک هستند فرکانس آنها بسیار بالاست و به همین علت در بسیاری از موارد می شنوید که دستگاه به اشتباه تشخیص داده است.

دستگاه فیاب جدید تصویری، یک سیستم تک‌ سنسوری ست که به عنوان جدیدترین ابزار فوق‌العاده برای گنج‌یابی، تونل‌یابی، فیابی، حفره یابی‌، طلا یابی، عتیقه‌ یابی، شهاب‌سنگ‌ها و سایر مکان‌های ناهموار زیر زمین شناخته می‌شود.

برای مشاهده ی ادامه ی مطلب دستگاه فیاب جدید کلیک کنید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ فایل های علمی آموزشی واژواره GAMER GAM WEBLOG بدون عنوان تا اطلاع ثانوی وصال هنر کانال تلگرام ☜بـــ☂ـاران عشـــღــق☞ پسماندهای کورتکس های یک ذهن semisupervised آموزش حرفه ای فروش و بازاریابی | تکنیک های فروش